Αυτόν τον χειμώνα, αφήστε τα μικρά σας να απολαύσουν μια διαδρομή με αυτό το απίστευτο έλκηθρο! Ανθεκτικό πολυπροπυλένιο: Κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο με αντίσταση στα καιρικά φαινόμενα, το έλκηθρο είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό στην τριβή και τις χαμηλές θερμοκρασίες, προσφέροντας μακροχρόνια χρήση.Δρομέας και τιμόνι: Το έλκηθρο είναι ασφαλισμένο με ανθεκτικά χαλύβδινα δρομάκια, προσφέροντας ομαλή οδήγηση ακόμη και στην πιο απότομη κατάβαση. Επιπλέον, το τιμόνι εξασφαλίζει τέλειο έλεγχο κατά την κατάβαση.Σχοινάκι έλξης: Αυτό το έλκηθρο διαθέτει ένα σχοινί έλξης, έτσι ώστε τα παιδιά να μπορούν να ρυμουλκούνται από ενήλικες σε επίπεδο, χιονισμένο έδαφος ή να απολαμβάνουν μια βόλτα σε πιο ήπιες πλαγιές.Σχεδιασμός σε σχήμα σφαίρας: Αυτό το έλκηθρο χιονιού, με σχεδιασμό σε σχήμα σφαίρας που μειώνει την αντίσταση, είναι γρήγορο και ιδανικό για μια συναρπαστική βόλτα. Χρώμα: Πράσινο Υλικό: Πολυπροπυλένιο (PP), ατσάλι Διαστάσεις: 102,5 x 40 x 23 εκ. (Μ x Π x Υ) Εφαρμόσιμη ηλικία παιδιού: Άνω των 36 μηνών Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο: 50 κ.