Γραφείο Firma ολοκληρώνει ιδανικά το παιδικό δωμάτιο της σειράς Firma, παρέχει μια άνετη και ευχάριστη εργασία χάρη στον έξυπνο, αλλά και μοντέρνο σχεδιασμό του. Ένα διαχρονικό έπιπλο που θα συνοδέψει το παιδί για πολλά χρόνια και και θα προσαρμόζεται σε κάθε είδους διακόσμησης και χώρου με ευκολία. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα έπιπλα της σειράς, ώστε να δημιουργήσετε μια ολοκληρωμένη σύνθεση παιδικού δωματίου. - Βαφή με βάση το νερό - 1 Ράφι - 1 μεγάλος ανοιχτός αποθηκευτικός χώρος - Υψηλή ποιότητα κατασκευής - Ευρωπαϊκής προέλευσης